Clovin nagrodzony Diamentem Forbesa 2018

Clovin nagrodzony Diamentem Forbesa 2018

10 kwietnia miesięcznik Forbes, we współpracy z firmą Bisonde Polska, wyróżnił nagrodami najdynamiczniej rozwijające się firmy z województwa podlaskiego. Pośród 79 laureatów odznaczonych Diamentami Forbesa 2018 znalazł się również Clovin! Firma zatriumfowała w kategorii średnich przedsiębiorstw, czyli tych z przychodem w granicach 50-250 mln. Analitycy i eksperci, wykorzystując metodę szwajcarską, już po raz 11 wyłonili firmy, które w ciągu ostatnich lat odnotowały najbardziej dynamiczny wzrost.

Pod uwagę wzięto firmy, które w ubiegłym roku złożyły sprawozdanie finansowe KRS lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. Po eliminacji przedsiębiorstw znajdujących się w stanie upadłości lub likwidacji oraz o czynniku ryzyka wyższym niż 4 według ratingu Bisonde, stworzono bazę blisko 3 tysięcy firm o dodatnim wyniku finansowym i wartością kapitałów własnych. Konkurencja była więc niezwykle silna.

Nagroda przyznana przez jeden z najbardziej opiniotwórczych magazynów ekonomicznych i biznesowych na świecie napawa nas ogromną dumą i energią, by w naszym rozwoju nie zwalniać ani na chwilę. Dziękujemy za to niezwykłe wyróżnienie!