O nas

Jesteśmy

Jesteśmy polską firmą rodzinną. Od 1995 roku produkujemy najwyższej jakości środki czystości. Początkowo głównym obszarem naszej działalności było wytwarzanie profesjonalnych proszków do prania dla pralni wodnych, hotelowych, szpitalnych i wielu innych, które od produktu wymagały doskonałej skuteczności w usuwaniu trudnych plam. Stopniowo wprowadzaliśmy nasze najlepsze rozwiązania do środków czystości przeznaczonych dla konsumentów do użytku domowego, tworząc produkty dopasowane do ludzkich potrzeb.

W ciągu 20 lat działalności odnieśliśmy wiele sukcesów. Otworzyliśmy oddziały w Niemczech (Clovin  Germany), na Litwie, Łowie i Estonii (Clovin Baltic) oraz zakład produkcyjny na Ukrainie (Clovin Ukraine). Nasza marka Herr Clever cieszy się zaufaniem najbardziej wymagających niemieckich konsumentów, a seria produktów spod znaku Multicolor stanowi 2. siłę na rynku krajów bałtyckich (Litwa, Łotwa i Estonia).

 

Pełni pasji, wiedzy i doświadczenia

W naszych laboratoriach zespół chemików wraz z technologami tworzy i stale udoskonala zarówno sprawdzone, jak i zupełnie nowe receptury środków czystości. Po dwudziestu latach intensywnych prac odkrywanie i ulepszanie produktów stało się naszą pasją, której przyświeca idea uzyskiwania najskuteczniejszych i najbardziej przyjaznych środowisku produktów, które odpowiadają na przeróżne potrzeby naszych klientów i partnerów.

 

Bogaci w asortyment

Wszystkim naszym klientom i partnerom oferujemy dopasowane produkty. Jesteśmy dumni, że możemy pochwalić się proszkami unikalnymi w skali Polski, Europy i świata. W ofercie posiadamy jedyny prawdziwie dezynfekujący proszek skuteczny w walce z wirusem Eboli [dowiedz się więcej],  proszek skuteczny i prawdziwie ekologiczny [dowiedz się więcej] oraz wyjątkowy proszek do prania bezpieczny dla niemowląt i jednocześnie dobrze radzący sobie z plamami [dowiedz się więcej].

 

Dla domowników – środki czystości o różnorodnej cenie, skuteczności i wielkości opakowań w zależności od potrzeb [dowiedz się więcej].

Dla profesjonalistów – środki czystości, które sprostają wszelkim wyzwaniom napotykanym przez pralnie obsługujące hotele, ośrodki spa, szpitale, stadniny, warsztaty i wiele, wiele innych [zobacz produkty].

Dla sieci handlowych – kompleksowa usługa kreacji i produkcji pożądanych środków czystości [zobacz ofertę].

 

Świadomi – społecznie i ekologicznie

Jako producent proszków do prania nie tylko znamy potrzeby konsumentów, lecz także jesteśmy świadomi konieczności dbania o środowisko, w którym żyjemy. Dlatego w produkowanych przez nas proszkach nie stosujemy zeolitów i fosforanów, które mają destrukcyjny wpływ na życie biologiczne rzek, jezior i innych akwenów. Sukcesem naszych technologów oraz chemików jest ekologiczny proszek Clever Free o właściwościach hipoalergicznych.

Pamiętamy również o dobru naszego najbliższego otoczenia i jego mieszkańców. Zakład produkcyjny w Czyżewie zasilany jest  panelami fotowoltaicznymi właśnie z myślą o czystym środowisku.

 

Ambitni

Obecnie Clovin Group z siedzibą główną w Czyżewie to 8 spółek. Wśród nich znajdują się Clovin Germany, Clovin Baltic i Clovin Ukraine. Łączna miesięczna moc produkcyjna wynosi 4,2 mln kg   produktów proszkowych oraz 1,5 mln l produktów płynnych. Produkty naszej firmy cieszą się powodzeniem w przeróżnych zakątkach świata na pięciu kontynentach. Naszym celem jest dalsze tworzenie najwyższej jakości środków czystości i poprzez budowanie zaufania do ich skuteczności promowanie na świecie wszelkich dóbr wytwarzanych w Polsce, przez polskie firmy. Dążymy do tego, aby, przewyższając zagraniczne produkcje, zdjąć z krajowych producentów piętno „polskiej jakości”.

Zamknij Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych, profilowania danych oraz funkcjonalnych. Te informacje mogą stanowić dane osobowe. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Korzystając ze strony potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności