Spiro

Spiro

Spiro to rewolucyjne proszki i płyny, które dzięki współdziałaniu trzech enzymów ze zwiększoną łatwością usuwają zabrudzenia białkowe oraz z czekolady czy krwi. Dzięki 98-procentowej rozpuszczalności w temperaturze 30°C zapewniają jeden z najniższych poziomów inkrustacji (pozostawania proszku w tkaninach). Produkt skuteczny w każdej twardości wody. Zapobiega redyspozycji (ponownemu osadzaniu się) brudu. Pod marką Spiro produkowane są również żele do prania wełny i tkanin delikatnych, ubrań czarnych, ubrań kolorowych oraz białych. Proszki i płyny Spiro nie zawierają szkodliwych dla środowiska zeolitów i fosforanów.

 • Spiro Color i Spiro White

  To rewelacyjne proszki do tkanin kolorowych i białych. Posiadają czynniki wspomagające spieranie plam barwnych, np. z soków marchwiowych. Działają skutecznie już w 20°C. Współdziałanie aż 4 składników wspiera system zapobiegający redyspozycji brudu. Formuła proszków ułatwia prasowanie tkanin. Ekonomiczne i pomagające chronić środowisko dozowanie po 70 g.

 • Spiro Gel Perfect Color & Jeans

  Żel do prania rzeczy kolorowych. Żel zapobiega szarzeniu i utracie kolorów, dzięki czemu prane tkaniny wyglądają jak nowe. Zawarta w płynie lanolina pielęgnuje, i nadaje tkaninom miękkość i puszystość. Skuteczny także w twardej wodzie.

 • Spiro Gel Perfect Wool & Silk

  Żel specjalnie opracowany do prania wełny i tkanin delikatnych. Głęboko penetruje grube tkaniny. Dzięki lanolinie pielęgnuje i nadaje tkaninom miękkość i puszystość. Doskonale sprawdza się w praniu wełny, jedwabiu, lnu, koronek, bielizny osobistej, rajstop i delikatnych tkanin syntetycznych.

 • Spiro Gel Perfect Color i Spiro Gel Perfect White

  Żele odpowiednio do tkanin kolorowych i białych o właściwościach proszków do prania Spiro. Żel do kolorów ożywia ich barwę, a do białych zapobiega szarzeniu tkanin. Oba żele nadają tkaninom miękkość i puszystość. Skuteczne również w twardej wodzie. Idealne zarówno w praniu ręcznym, jak i w pralce.

Zamknij Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych, profilowania danych oraz funkcjonalnych. Te informacje mogą stanowić dane osobowe. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Korzystając ze strony potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności