Dr.Prakti

Dr.Prakti

Dr.Prakti to linia praktycznych i skutecznych środków czystości. W jej skład wchodzą produkty do udrożniania rur, czyszczenia powierzchni łazienek i kuchni oraz kominków, grilli i piekarników, płyny do mycia szyb, czyszczenia powierzchni, proszki i sole ochronne do zmywarek oraz płyny do zmywania naczyń.

 • Dr.Prakti – bezfosforanowy żel do zmywarek

  Dr.Prakti żel do zmywarek to kolejny bezfosforanowy (a więc stworzony z myślą o środowisku) produkt w ofercie Clovin. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, a jego konsystencja pozwala mu precyzyjnie działać nawet w krótkich programach. Bezfosforanowy żel do zmywarek dr.Prakti czyści naczynia nawet wtedy, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli czy nabłyszczacza. Dodatkowo chroni zmywarkę przed osadzaniem się kamienia. Ponadto ma ładny, cytrynowy zapach, dzięki któremu po otwarciu zmywarki przywita cię przyjemna świeżość.

 • Dr.Prakti – płyn do czyszczenia zmywarek

  Dr.Prakti płyn do czyszczenia zmywarek to dwufazowy czyścik, który skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszczowe i osady wapienne nawet z ukrytych miejsc zmywarki. Dodatkowo czyścik usuwa ze zmywarek nieprzyjemny zapach. Regularne stosowanie płynu dr.Prakti do zmywarek pomaga w sprawnym działaniu zmywarki, wspiera jej bezawaryjność i pozwala utrzymać świeży zapach wewnątrz.

 • Dr.Prakti Professional – tabletki do zmywarek automatycznych

  Tabletki Dr. Prakti do zmywarek automatycznych skutecznie usuwają zabrudzenia bez konieczności mycia wstępnego. Łączą funkcje środka myjącego i płynu nabłyszczającego, zapewniając perfekcyjną czystość, połysk i brak zacieków na naczyniach. Ponadto chronią zmywarkę przed osadzaniem się kamienia. Dr.Prakti myje skutecznie nawet, gdy zmywarka sygnalizuje brak soli i płynu nabłyszczającego. Wystarczy więc 1 tabletka niezależnie od rodzaju zabrudzeń. Tabletki dr.Prakti zapewniają połysk naczyń i sztućców ze stali nierdzewnej, usuwają osad z herbaty i pomagają usunąć najbardziej uciążliwe zbrudzenia.

 • Dr.Prakti Professional – proszek do zmywarek

  Nowoczesny, skuteczny, nadający krystaliczną czystość 5-funkcyjny proszek do zmywarek automatycznych. Dzięki formule opartej na bazie aktywnego tlenu usuwa uporczywe zabrudzenia. Chroni zmywarkę, skutecznie redukując osadzający się kamień. Efektywnie czyści, nie uszkadzając sztućców i szkła przeznaczonych do mycia w zmywarkach automatycznych. Zapewnia krystaliczną i higieniczną świeżość. Nie zawiera chloru ani fosforu.

 • Dr.Prakti Professional – sól ochronna do zmywarek

  Sól ochronna do zmywarek automatycznych. Sól ochronna zmiękcza wodę oraz skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce i na naczyniach. Preparat zawiera całkowicie rozpuszczalną szlachetną sól z granulkami o odpowiedniej wielkości. Regularne stosowanie soli ochronnej Dr.Prakti zapewnia prawidłowe funkcjonowanie zmywarki i długotrwałą ochronę jej mechanizmów.

 • dr.Prakti Kristall - nabłyszczacz do zmywarek

  Środek nabłyszczający do naczyń, ułatwiający odparowanie nadmiaru wody. Nie pozostawia smug na mytych naczyniach. Do stosowania w zmywarkach automatycznych.

 • Praktik Express Color

  Proszek do tkanin kolorowych. Łatwo rozpuszcza się w wodzie, a jego właściwości piorące działają już w 20°C, umożliwiając stosowanie krótkich programów prania. Specjalny system ochrony koloru tkanin nadaje mu długotrwałą żywotność.

 • Praktik Express Universal

  Proszek do tkanin kolorowych i białych. Łatwo rozpuszcza się w wodzie, a jego właściwości piorące działają już w 30°C, umożliwiając stosowanie krótkich programów prania. Specjalny system ochrony koloru tkanin nadaje mu długotrwałą żywotność.

 • Dr.Prakti Łazienka

  Specjalistyczny środek czyszczący. Doskonale usuwa kamień i rdzę.

 • Dr.Prakti – antybakteryjny płyn do toalet 2w1

  Skuteczny płyn do mycia sanitariatów. Z łatwością usuwa brud, rdzę i osady kamienia z WC. Doskonale przylega do czyszczonych powierzchni, wydłużając czas działania.

 • Dr.Prakti HOT RED 3w1 – dezynfekujący żel do toalet

  Dezynfekujący żel o przyjemnym zapachu do toalet. Skutecznie usuwa brud, osady z kamienia i tłuszcze. Doskonale przylega do czyszczonych powierzchni, wydłużając czas działania. Preparatu należy używać w rękawiczkach. Nie zawiera chloru.

 • Dr.Prakti płyn do naczyń

  Gęsty i wydajny z gliceryną i witaminami. Wiele zapachów do wyboru.

 • Dr.Prakti Kuchnia

  Specjalny środek czyszczący. Doskonale usuwa osady i tłuszcz.

 • Dr.Prakti Express Windows

  Płyn do mycia szyb, powierzchni szklanych, płytek ceramicznych i laminatów meblowych. Płyn nie zawiera amoniaku, szybko i skutecznie usuwa tłuszcze i brud. Nie pozostawia smug. Produkt dostępny w dwóch wariantach zapachowych.

 • Dr.Prakti – kominek i grill

  Specjalistyczny preparat w płynie do czyszczenia grilli, piekarników i kominków. Posiada praktyczny i bezpieczny dozownik.

 • Dr.Prakti – uniwersalny płyn do czyszczenia powierzchni

  Sprawia, że umyte powierzchnie są czyste i lśniące. Skutecznie usuwa uporczywy brud i tłuszcz. Pozostawia przyjemny, długotrwały zapach. Dostępny w różnych wersjach zapachowych.

Zamknij Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych, profilowania danych oraz funkcjonalnych. Te informacje mogą stanowić dane osobowe. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Korzystając ze strony potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności