Clever

Clever

Marka Clever to produkty plasujące się w najwyższej półce jakościowej. W tej grupie znajdują się proszki, płyny i żele do prania, płyny do płukania oraz wybielacze i odplamiacze. Wyjątkowymi i unikalnymi produktami w skali Europy i świata są przyjazny niemowlętom Clever Baby oraz skuteczny i prawdziwie ekologiczny Clever Free. W obrębie marki produkowane są również proszki Herr Clever przeznaczone i cieszące się dużym uznaniem na rynkach zachodniej Europy w tym Niemczech, Francji czy Anglii.

 • Clever Baby

  Proszek do prania bielizny dziecięcej. Skład produktu jest tak skomponowany, że można używać go do prania odzieży noworodków od pierwszych dni ich życia, nie narażając ich na uczulenia czy podrażnienia skóry. Może być stosowany również przez alergików.

 • Clever Free

  Hipoalergiczny, ekologiczny i skuteczny proszek do prania. Może być używany przez osoby o wrażliwej i skłonnej do podrażnień skórze. Dzięki wyeliminowaniu fosforanów i zeolitów jest przyjazny dla życia biologicznego rzek i jezior. Rekomendowany do gospodarstw posiadających przydomowe oczyszczalnie ścieków. Skutecznie pierze już w 30°C.

 • Herr Clever

  Proszki do prania Herr Clever Color i Weiss. Dzięki podwójnemu enzymowi usuwają uciążliwe zabrudzenia, m.in. z kawy, krwi, tłuszczu, owoców. Ulegając całkowitemu rozpuszczeniu, nie pozostawiają smug i osadów na tkaninach. Piorą skutecznie już w 20°C. Chronią pralkę przed kamieniem. Zabezpieczają tkaninę przed przenoszeniem barwników między tekstyliami. Nie zawierają szkodliwych dla środowiska zeolitów, fosforanów i fosfonianów.

 • Clever Attack

  Skuteczne tlenowe wybielacze i odplamiacze do ubrań w proszku i płynie. Usuwają uporczywe plamy, nie osłabiając koloru tkaniny. Produkty Clever Attack nie zawierają chloru i są bezpieczny dla kolorowych tkanin.

 • Clever Frischer Garten Microcaps

  Przyjemne koncentraty do płukania tkanin produkowane w nowoczesnej technologii z użyciem mikrokapsuł, w których zamknięty jest zapach. Dzięki tej technologii zapach uwalniany jest na odzieży również po jej wyschnięciu i w trakcie prasowania. Ubrania stają się miękkie i nabierają przyjaznego, nienatarczywego zapachu świeżości, który długo się utrzymuje.

Zamknij Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych, profilowania danych oraz funkcjonalnych. Te informacje mogą stanowić dane osobowe. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Korzystając ze strony potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności