Nowy bezfosforanowy produkt w ofercie Clovin – żel do zmywarek dr.Prakti

Nowy bezfosforanowy produkt w ofercie Clovin – żel do zmywarek dr.Prakti

Clovin od lat stosuje standardy, które od 2017 roku staną się krajową normą.

Od początku grudnia 2016 roku w ofercie Clovin dostępny jest niezwykle skuteczny żel do zmywarek dr.Prakti. O jego przewadze nad innymi produktami stanowią zdolność do efektywnego działania nawet w krótkich programach, właściwości chroniące zmywarkę przed osadzaniem się kamienia, a przede wszystkim brak w składzie szkodliwych dla środowiska fosforanów. Nie jest to jednak pierwszy środek czystości wyprodukowany przez firmę Clovin z myślą o naturze.

Gdy założyciele firmy państwo Żanowscy przenieśli się na Podlasie – w rejon zielonych płuc Polski – Włodzimierz Żanowski zdecydował, że skoro mieszkają wśród natury, stworzy rodzinną firmę, w której produkowane środki czystości będą wolne od substancji szkodliwych dla środowiska. To już ponad 20 lat konsekwentnej pracy, której nadrzędnym celem jest służba ludziom i środowisku.

Na przestrzeni lat powstawały wolne od fosforanów i zeolitów produkty takie jak:
- Linia proszków Clever.
- Tabletki do zmywarek pozbawione fosforanów – nasza wieloletnia, proekologiczna praktyka stanie się ogólnokrajową norma w 2017 roku.
- Również nasza nowość żel do zmywarek dr.Prakti jest produkowany z myślą o środowisku naturalnym.

Wbrew obiegowej opinii, że polska chemia jest nieskuteczna, państwo Żanowscy stworzyli środki czystości, których wysoka jakość pozwoliła firmie zwiększać udział w rynkach polskim i światowym już ponad 20 lat. Kluczem do sukcesu stały się doświadczenia w tworzeniu środków czystości dla profesjonalistów (takich jak pralnie, hotele, szpitale czy restauracje) oraz szczególna wrażliwość na wpływ ludzkiej działalności na środowiska.

Bezfosforanowy żel dr.Prakti do zmywarek można kupić bezpośrednio w sklepie internetowym Clovin lub za pośrednictwem działu handlowego Clovin.

dr.Prakti - bezfosforanowy żel do zmywarek, jakość premium