Informacja w  sprawie dostaw mydeł i produktów dezynfekujących oraz biobójczych.

Informacja w sprawie dostaw mydeł i produktów dezynfekujących oraz biobójczych.

Komunikat

Szanowni Państwo,
Ogromne zainteresowanie rynku naszymi produktami jest niewątpliwie uznaniem naszej jakości. Jednak w związku z brakiem na rynku opakowań, a w szczególności pompek/dozowników do mydeł. W dniu dzisiejszym zmuszeni zostaliśmy do wstrzymania przyjmowania zamówień na mydełka oraz płyn do mycia powierzchni i rąk na bazie alkoholu. Dotyczy to produktów w opakowaniach 500 ml z pompką, zarówno w naszych markach jak i markach prywatnych.
Oczywiście staramy się wszelkimi możliwymi sposobami pozyskać pompki /dozowniki włączając do tego drogę powietrzną, lądową i morską. Popyt przewyższający podaż przekłada się również na rosnące ceny opakowań. Szukając rozwiązania tej patowej sytuacji, przede wszystkim skupiamy się nad pozyskaniem niezbędnych materiałów do produkcji.
Zamówienia które przejęliśmy, realizujemy sukcesywnie dostarczając mydła do każdego z klientów. Nie faworyzujemy nikogo i nie stawiamy na uprzywilejowanej pozycji. Wydłużone zostały zmiany produkcyjne oraz zwiększona została ilość zmian dobowych przez co produkujemy 24 godziny na dobę. Nie pomaga nam także absencja pracowników związana min. z zamknięciem szkół.
Chcemy także podkreślić,że rozumiemy Państwa potrzeby i staramy się realizować je proponując kolejne rozwiązania. Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę. O wszystkim będziemy informować państwa na bieżąco.