Aktualności

Nowy spot reklamowy już niedługo w TV!

Nowy spot reklamowy już niedługo w TV!

Mamy przyjemność poinformować, że już 14 czerwca w telewizji ukaże się nasz nowy spot reklamowy ze Skoncentrowanymi kapsułkami proszkowymi DrPrakti w roli głównej.

RODO - zmiana polityki prywatności

RODO - zmiana polityki prywatności

Na stronie clovin.com.pl, dbałość o Twoje dane osobowe zawsze była dla nas bardzo ważna. Kontaktujemy się z Tobą, w związku ze zmianą w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych.

Nowość! Skoncentrowane kapsułki proszkowe już w naszym sklepie

Nowość! Skoncentrowane kapsułki proszkowe już w naszym sklepie

Potrzeby naszych klientów zawsze są dla nas motorem do działania. Staramy się odpowiadać najbardziej wymagającym oczekiwaniom, czego wyrazem jest innowacyjny produkt już dostępny w naszym sklepie. Skoncentrowane kapsułki proszkowe to idealne wyjście dla tych, którzy cenią tradycyjne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu.

Clovin nagrodzony Diamentem Forbesa 2018

Clovin nagrodzony Diamentem Forbesa 2018

10 kwietnia miesięcznik Forbes, we współpracy z firmą Bisonde Polska, wyróżnił nagrodami najdynamiczniej rozwijające się firmy z województwa podlaskiego. Pośród 79 laureatów odznaczonych Diamentami Forbesa 2018 znalazł się również Clovin! Firma zatriumfowała w kategorii średnich przedsiębiorstw, czyli tych z przychodem w granicach 50-250 mln. Analitycy i eksperci, wykorzystując metodę szwajcarską, już po raz 11 wyłonili firmy, które w ciągu ostatnich lat odnotowały najbardziej dynamiczny wzrost.

Dostawca wyłoniony - Zapytanie 1/2018

Dostawca wyłoniony - Zapytanie 1/2018

Informujemy, że w ramach prowadzonego postepowania na dostawę elementów do do modułu linii do produkcji i konfekcjonowania kapsułek piorących i zmywających: linii produkcji wsadu płynnego wraz z mieszalnikami, wagami oraz wózkiem – 1 komplet (zapytanie ofertowe nr 1/2018) do realizacji zostały wybrane oferty następujących Firm:

Zamknij Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych, profilowania danych oraz funkcjonalnych. Te informacje mogą stanowić dane osobowe. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Korzystając ze strony potwierdzasz, że zapoznałeś się z naszą Polityką prywatności